D.U.K


Kodėl verta rinktis nekilnojamojo turto agentus norint parduoti savo nekilnojamąjį turtą? Nekilnojamojo turto agentas pasinaudodamas žiniomis ir profesine patirtimi Jums padės tinkamiausiai įvertinti parduodamo objekto situaciją (įvertinti objekto privalumus ir trūkumus nustatant maksimalią kainą, už kurią realiausiai pavyktų parduoti objektą atsižvelgiant į rinkos dėsnius), organizuoti pardavimo procesą, t.y. teisinių bei techninių sandorio pusių analizė, kad turtas būtų paruoštas pardavimui ir nekiltų kliučių įsibėgėjus pardavimo/nuomos procesui, derybų vedimas, t.y. tinkamų argumentų parinkimas, atstovaujant kainą (savininką), kad klientai negalėtų nepagrįstai sumažinti kainos ir abi šalys pasiektų norimo rezultato. Kai laimi savininkas, laimime ir MES!

Kokia nauda pirkėjui krepiantis į nekilnojamojo turto agentus? Poreikių įvertinimas susiaurinant paiešką, tam, kad klientas išsiaiškinęs savo poreikius greičiau susirastų juos tenkinantį NT objektą. Rinkos analizė su NT srities specialistu renkantis objektą padės Jums įvertinti, ar tam tikras objektas atsižvelgiant į kainos ir kokybės santykį yra pasiūlomas už realią kainą. Žinios padės atskleisti situaciją, susijusią su objekto techninėmis bei vietovės savybėmis.

Buto, reklamuojamo nekilnojamojo turto agentūros, kaina bus užkelta. Tai yra netiesa, nes nekilnojamojo turto specialistas ir yra tam, kad būtų nustatyta reali objekto kaina atsižvelgiant į rinkos tendencijas, pasiūlą bei paklausą. Nekilnojamojo turto agento pareiga yra pateikti turto savininkui argumentuotą ir pagrįstą analizę, kuria remiantis yra nustatoma kaina.

Nekilnojamojo turto agentas sumažina galimybę savininkui uždirbti daugiau už nuomojąmą objektą. Nekilnojamojo turto agento pareiga yra pasiūlyti tinkamiausius klientus per trumpiausią įmanomą laiką už arčiausiai rinkos kainų esančią sumą. Savininkai pasirinkdami netinkamą kainą gali užtrukti, kol pagaliau „įdarbins“ savo nekilnojamąjį turtą arba pasirinkę per žemą kainą sumažins galimybę gauti daugiau. Todėl rinkos analizė ir praktinės žinios yra svarbi detalė šioje situacijoje, nes surasti klientai ir tinkamai sutvarkyti dokumentai savininkams atneš nekilnojamojo turto naudą akimirksniu.